Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Łódź: fałszywe zbiórki odzieży. Reaguj od razu!

12.04.2016, nieprzypisany

Wciąż na terenie województwa łódzkiego odbywają się nielegalne zbiórki odzieży organizowane przez osoby podszywające się pod firmę, która kiedyś w imieniu Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh) zbierała na tym terenie odzież.   

– Ostatnio takie zbiórki odbyły się w Królowej Woli w powiecie tomaszowskim oraz w Łodzi na ulicy Sekwestratorskiej – mówi Bogusław Bałut, prezes Fundacji Chrześcijańska Służba Charytatywna Oddział Łódzki. – Oszuści posługują się ulotkami z naszym logo oraz nazwą i zbierają odzież spod domów, bloków.

Organizacja apeluje, aby w razie zauważenia ulotek zapowiadających taką fałszywą zbiórkę, natychmiast poinformować o tym fakcie najbliższy komisariat policji (mapa komisariatów, numery telefonów znajdują się pod nazwą komisariatu w kolumnie po lewej stronie) oraz Chrześcijańską Służbę Charytatywną pod numerem telefonu 22 34 99 935.

– Szybka reakcja jest szczególnie ważna – podkreśla Bogusław Bałut. – Tylko wtedy bowiem jest szansa, że policja złapie osoby podszywające się pod nas na gorącym uczynku.

Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij