Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Tarnów: z rodziną nie tylko na zdjęciu

27.09.2018, Kluby zdrowia

Popularne przysłowie mówi, że z rodziną dobrze wychodzi się tylko na zdjęciu. O tym, jak poprawić relacje w rodzinie na najbliższym spotkaniu klubu zdrowia w Tarnowie opowie dr Beata Baron, wykładowca akademicki i mama dwóch nastoletnich synów. 

W październiku gościem klubu zdrowia prowadzonego przez tarnowską filię Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh) Oddział Małopolski będzie Beata Baron, która jest doktorem nauk społecznych i od 15 lat prowadzi zajęcia ze studentami na różnych uczelniach, w tym na Wszechnicy Polskiej w Warszawie i Wydziale Pedagogicznym Uniwersytetu Warszawskiego. Prywatnie jest żoną oraz matką dwóch nastoletnich synów, dzięki czemu będzie mogła podzielić się także osobistymi doświadczeniami z zakresu komunikacji w rodzinie. Wykład „Zdrowa komunikacja w rodzinie” odbędzie się 10 października (środa), o godz. 17 w siedzibie tarnowskiej filii ChSCh, przy ul. Sokoła 11 (obok hotelu Tarnovia). Wstęp wolny. 

Czytaj więcej o działalności klubów zdrowia

Czytaj więcej o pomocy zdrowotnej.

Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij